Bardzo ważna kwestia: bokserki czy slipy? Co wybierają mężczyźni, co bardziej preferują panie?

Ostatnio męska bielizna bardzo się zmieniła. Co za tym stoi? Otóż, znane od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. Jednocześnie, popularne stały się również męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcmówimy tylko o bieliźnie, ale czasami zagadnienie, co kupić, to znaczny dylemat. Ponadto, wad i zalet za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę sporo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Liczy się przecież komfort noszenia. Wielu panów ceni sobie wolność oraz wygodę, jaką oferują bokserki, w tym samym czasie dla następnej grupy tego typu cecha jest dość znaczną przeszkodą. Tak więc, w tej drugiej grupie mężczyzn jest pełna zgodność, że slipy są konkretne i jednocześnie komfortowe.

Jeśli bez spodziewanych rezultatów poszukujesz tak samo ekscytującego serwisu, to zalecam ten artykuł (https://plandeko.pl/banery-reklamowe/) – zobaczysz, on też jest bogaty w takiego typu treści.

Określonym kompromisem jest w tym wypadku wybór elastycznych męskich szortów. Moim zdaniem warto kupić bokserki, a priorytetową zaletą jest dbanie o zdrowie. Od pewnego czasu jest jasnym, że poddanie wysokim temperaturom męskich miejsc intymnych jest niehigieniczne, ale też szkodliwe, gdyż może skutkować bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Główną sprawcą problemu są zbyt obcisłe slipy. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, korzystniej od razu wybrać bokserki – online. Pomimo takich zdrowotnych czynników większość panów przekonuje przyzwyczajenie.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jak od zawsze ubierało się slipy, to dlaczego to zmieniać. Z jednej strony siła przyzwyczajenia, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest na miejscu. Jednak, bokserki zyskują coraz większą popularność. Skąd to się bierze? Jak wynika z badań, to dzięki kobietom, gdyż to one coraz częściej niż sami panowie, wybierają męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, analizując opinie kobiet na ten temat, można wywnioskować, iż faktycznie wolą bokserki. Dlaczego?

Po prostu, bokserki są bardziej pociągające. Slipy z kolei kojarzą się im z okresem komuny, z bielizną dziadków, ojców, z panem, który nie dba o swój wygląd (. Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich niezwykle męscy. Równocześnie, to nie tylko wpływ kobiet, ponieważ mnóstwo panów bez wątpienia z większą częstotliwością kupuje bokserki. I to nie tylko ze względów zdrowotnych. Zwyczajnie preferują ten typ bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*