Kwiaty dla biznesu

Żywe kwiaty w lokalach to widok obecnie powszechny, szczególnie w punktach cieszących się dużą sławą. Coraz to częściej żywe kwiecia można także zobaczyć w przestrzeni biurowej. Wypierają sztuczne ozdoby, które nieodpowiednio dobrane bardziej szkodzą aniżeli pomagają wizerunkowi miejsca. I znakomicie. Kwiecia to produkt elegancki, przynajmniej w taki sposób są zauważane.


A więc kwiaty w firmie to windowanie pozytywnego wizerunku firmy. Zwłaszcza aranżacje należycie dobrane do wnętrza i wystroju to wytworność sama w sobie.

white flowers

Autor: decoratrice mariage festidomi
Źródło: http://www.flickr.com
Kwiaty witające gości poprawiają nastrój. Surowe wnętrze traci wrażenie chłodu, gdy zjawia się w nim żywy element w postaci kwiatów. W naszym kraju istnieje ciągle przeświadczenie, że cięte kwiaty na co dzień to ekstrawagancja na którą stać jedynie nielicznych. U nas kupuje się je najczęściej na konkretne okazje, imieniny, ślub. Cięte kwiaty na stole w domu to rzadkość. Tak samo w przedsiębiorstwie. Tymczasem na Zachodzie kompozycje z kwiatów (zobacz – osłonki na donice galeriadecor) ciętych stały się dawno dodatkowym wyposażeniem pomieszczeń mieszkań a także przedsiębiorstw, tak jak obrazek lub zdjęcie zawieszona na ścianie. Kupuje się je przy sposobności, na przykład idąc po chleb do marketu.

garden, flowers

Autor: Thangaraj Kumaravel
Źródło: http://www.flickr.com

Na niekorzyść aranżacji z kwieci może przemawiać ich krótkie życie. Warto to jednak obrócić w zaletę; uniknąć monotonności odmieniając wystrój wnętrz razem ze zmianą pór roku. Dobierając trwałe żywe kompozycje możemy zapewnić naszej firmie ozdobę na cały tydzień, a zatem miesięcznie byłyby to jedynie cztery dostawy. Miesięczny koszt podobnej ozdoby w firmie wcale nie muszą być olbrzymie. Od strony biznesowej ważne jest również, iż fakturę za ozdobę przedsiębiorstwa możemy włączyć w wydatki prowadzenia firmy. Wyjątkowo istotne tego typu dekoracje będą w firmach zajmujących się dla przykładu organizowaniem wesel a także dla zakładów funeralnych, bowiem kwiaty są integralną częścią tego typu przedsiębiorstw. Ich klienci duże znaczenie przywiązują do kwiatów, tak więc warto odnaleźć kwiaciarnię z jaką będziemy stale współdziałać.

Nie trudno jest odnaleźć dobrą kwiaciarnię proponującą kwiaty dla firm z Magenty- Wrocław obfituje w tego rodzaju kwiaciarnie. Wystarczy wpisać w Google frazę: kwiaty dla firm Wrocław by znaleźć tego typu usługi, jak też przejrzeć fotografie orientacyjnych aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*