Dobra osłona na nasze własne smartfony

Dawniej, gdy na polskim rynku ukazały się pierwsze komórki, to pokazywały się i również siermiężne, jak i same telefony pokrowce na nie, by te nie psuły się w czasie użytkowania. Ale szybko okazało się, że są to telefony niesamowicie odporne i nie potrzebne jest im żadne etui, bo można było stwierdzić, że są niezniszczalne.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza technologia pozwoliła na stworzenie niesamowicie smukłych i też bardzo czułych telefonów, przynajmniej w porównaniu z tymi, które mieliśmy jeszcze parę lat temu. O te współczesne telefony najzwyczajniej w świecie musimy bardziej uważać, bo i ekran mają duży i reagują na dotyk, więc należy uważać, żeby wszystko właściwie działało. Dlatego dobrze kupić pokrowiec MyPhone Cube. To najlepsze rozwiązanie do komórek, które teraz wybieramy – do tego modelu. Nie trzeba dodatkowo inwestować w jakąś folię na ekran, wystarczy zamykany pokrowiec na telefon.

etui na smartfon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Pokrowiec na telefon

Dziś wszystko musi być modne. Dlatego ludzie wymieniają telefony na lepsze i do tego dokupują sporo przeróżnych dodatków. Oczywiście część z tych dodatków do komórki jest zbędna i spokojnie większość osób mogłaby sobie bez nich poradzić, ale takie etui na telefon jest rzeczywiście niesamowicie ważne. Jeśli chcemy, by telefon, ten nasz wymarzony służył nam przez jakiś czas, to trzeba nie zapominać o tym, żeby o niego dbać, czyli kupić etui, które sprawi, że nasz telefon będzie chroniony, na przykład od innych drobiazgów, które mamy w torebce (sprawdź). Dodatkowo jest całe mnóstwo etui na komórkę, które prowadzą do tego, że od razu będziemy widzieć naszą komórkę w torbie, czy plecaku.

Możemy ogłosić, że dziś tego typu etui na telefon to niewielkie dzieło sztuki. Każdy może kupić takie etui, jakie sobie wymarzy. Nawet duże domy (zobacz dławnice kablowe) mody zrobiły modele pokrowców na telefon. Jednak nie trzeba się martwić ceną, bo za super etui na smartfona nie trzeba płacić kilku tysięcy złotych, możemy zakupić je nawet za trzydzieści złotych. Tak, więc są osoby, które kupili parę etui, by im się nie znudziło. Z tego powodu wiele osób zapomniało już, że etui jako najważniejszą funkcję miał ochraniać telefon. Dla wielu osób, etui ma być po prostu fajnym gadżetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*