Trudno stworzyć reklamę, która będzie naprawdę przynosić wymierne rezultaty. Jest to jednakże możliwe, potrzeba czegoś naprawdę skutecznego

Wielka liczba wokół nas różnorodnych nośników reklamowych bez cienia wątpliwości sprawia, że większość z nich robi się znacznie monotonna. To znaczy, że po wyznaczonym czasie nie zwracamy na nie uwagę, a to w końcu niedogodne dla tego kto reklamuje – skoro nie poznamy przekazu reklamowego, to nie ma rezultatów w postaci popytu reklamowanego asortymentu.

Reklamy LED

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Paski LED Gdy zaś jesteśmy tak znudzeni reklamami tracimy ogólnie ochotę na szukanie nowych reklam. Co z tego, że możemy zainwestować spore oszczędności w tworzenie przekazu, kiedy nasza reklama jest zwyczajnie pomijana. Ten przesyt i niechęć do form promocji to domena krajów, w których artykułów i usług jest wiele i trzeba zawalczyć o każdego klienta. To więc temat krajów kapitalistycznych, a takich teraz jest najwięcej. Najlepszą odpowiedzią na to jest tego typu forma reklama, która przykuwa uwagę.

A czym musi się przede wszystkim charakteryzować?Tak, wielkość ma tu znaczącą rolę. Wielkość przyciąga ludzi, i to w wielu sytuacjach. Weźmy takie kino, w którym oglądamy film na ogromnym ekranie, przez co uczta filmowa jest niezwykle fascynująca. W temacie reklamy podobnie działają litery podświetlane.

Zaintrygował Cię nasz wątek? Zatem wejdź w link referencyjny (http://azcolor.com.pl/) i rozkoszuj się kolejnymi newsami. W razie jakichkolwiek pytań – pisz do nas.

Są one z reguły podświetlane światłem led, z tego też względu idealny rezultat dają billboardy led. Litery podświetlane wykonuje się z arkuszy blachy aluminium, która jest właściwie frezowana pod kształt tego typu litery. Tego typu boki liter tworzy się za pomocą giętarek szablonowych na krzywizny liter, dzięki czemu gotowy bok dorobiony jest już do wcześniejszych pleców w kształcie fontu, za pomocą frezarki CNC.

Jak zastosować oświetlnie led
Litery podświetlane z innowacyjną technologią led, tak właściwie wykorzystują mało prądu, jednocześnie im większym napis, tym znaczniejszy pobór prądu. W taki sposób każda z liter musi być wyposażona w osobny zasilacz na prąd stały. Równocześnie też tego rodzaju litery zaliczają się do niedrogich rozwiązań, więc koszt napisu przy wielkości liter przykładowo dwa metry i szerokości dziesięciu metrów, to już suma około trzydziestu tysięcy złotych. Mimo to, efekt jest niesamowity, więc mamy szansę być pewni, że za tę cenę usyzkamy doskonały efekt reklamowy, jak również długi czas eksploatacji.
Więce ledach Sowar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*