Reklama na telebimie – dlaczego obecnie wskazane jest decydować się na taką formę reklamy?

Dzisiaj podstawą jest promocja. Konkurencja jest tak duża, że bez prawidłowo zorganizowanej promocji normalny Kowalski może nawet nie wiedzieć, że na rynku pracuje firma proponująca określone produkty czy usługi.

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, rodzaj reklamy w pierwszej kolejności należy dobierać do grupy docelowej. Inaczej muszą być reklamowe zabawki dla dzieci, a inaczej preparaty przeznaczone dla osób w podeszłym wieku. Okazuje się, że w dobie digitalizacji świata reklama etykiety samoprzylepne na butelki pisana nie zawsze sprawdza się najlepiej. Ciekawym rozwiązaniem jest natomiast zdecydowanie się na reklamę na telebimie. Badania pokazują, że reklamy wyświetlane na telebimach o wiele lepiej skupiają uwagę przechodniów, aniżeli reklamy na klasycznych billboardach. Telebimy poza tym gwarantują, że potencjalny klient zauważy reklamę o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych.

Telebimy nie zostaną zmoczone bądź zakurzone, dzięki czemu gwarantują naprawdę żywy obraz. Reasumując – telebim zawsze łatwiej zwróci uwagę przechodniów, a co za tym idzie, jego działanie jest dużo bardziej skuteczne. Dodatkowo, podstawowe znaczenie ma wybranie odpowiedniego telebimu. Najważniejsze jest oczywiście zdecydowanie się na konkretną lokalizację. Zasada jest dosyć prosta – im bardziej uczęszczane miejsce tym lepiej. Przykładowo, doskonale sprawdzi się telebim toruń plac skarbka. Więcej w tym temacie: przeczytaj.

Dogodnymi punktami na ulokowanie telebimów są centra wielkich aglomeracji, w których o każdej porze ilość osób jest faktycznie duża. Na dodatek, przed zdecydowaniem się na konkretny telebim warto sprawdzić ich ceny. Dzisiaj telebimy charakteryzują się coraz większą popularnością, z tego powodu ich liczba ciągle wzrasta.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Na rynku istnieją specjalne firmy, które oferują wynajem telebimów, tym samym na pewno znajdzie się stosowną propozycję. Telebimy to świetna alternatywa dla billboardów. Gwarantują, że przekaz dotrze do grupy docelowej produktu lub usług. Zanim podejmie się docelową decyzję o wynajmie telebimu, przede wszystkim należy zastanowić się nad najbardziej odpowiednią lokalizacją, ponieważ wtedy zyskuje się pewność, że przekaz z telebimu dotrze do możliwie jak największej liczby osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*