Jaka musi być bielizna? Piękna, ponętna czy wygodna? A może każda z tego typu podpowiedzi jest prawidłowa?

Czasami to, co niedostrzegalne ma największy wpływ na nasz komfort i sposób bycia. W ten sposób na pewno jesteśmy w stanie przyznać o kobiecej bieliźnie. Chociaż niewidoczna to rozpala zmysły u męskiej części populacji, chociaż może prezentować się wspaniale, prezentować się wspaniale na naszych ciałach, to może być także niezbyt komfortowa. To raczej bez sensu kupić bardzo ciekawą bieliznę, lecz całkowicie niewygodną. Stąd tak istotny jest właściwy wybór, tak żeby nasza bielizna była interesującym dodatkiem do naszego ubioru, a nie utrudniającym funkcjonowanie balastem.

bielizna

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
Na szczęście wie o tym znaczna liczba kobiet wybierając dokładnie taką bieliznę, jaka nie tylko, że jest seksowna, pięknie się prezentująca, to jest przede wszystkim wygodna. Tak na pewno można powiedzieć o biustonoszu bez ramiączek – . Ramiączka nie uwierają, nie są widoczne, a co najistotniejsze można poczuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Innym interesującym rozwiązaniem jest na pewno balkonetka. To bardzo ciekawy fason biustonosza, jego nazwa pochodzi od angielskiego wyrażenia balconette, czyli balkonik.

Nazwa tego biustonosza ma ciekawą historię, a jej trop wiedzie wprost do teatru. Otóż, mężczyzna, który spogląda w teatrze z balkonu w dół, nie widzi kobiecego stanika. Biustonosz balkonetka wznosi piersi do góry, sprawiając, iż kontur biustu nie wychodzi poza obrys sylwetki widzianej z przodu. Balkonetkę jesteśmy w stanie szyć wedle różnorodnych krojów i jak nie trudno odgadnąć nadaje się szczególnie dla pań bogato obdarzonych przez naturę – do sklepu. Modelowy krój jednak jest klasyczny, gdyż miseczka jest szyta z trzech części,

bielizna

Autor: Bodylook.pl
Źródło: Bodylook.pl

zaś ukośny szew prowadzi od wewnętrznego końca fiszbinu do ramiączka, dzięki temu zbiera biust z boków.

Jeśli znalezienie uzupełniających danych na prezentowany wątek jest dla Ciebie niesamowicie istotne, to aby je uzyskać prześledź witrynę (https://proformasport.pl/), na której je niewątpliwie dostrzeżesz.

Ponadto, w naprawdę dużych balkonetkach, powyżej miseczki G producenci dosyć często kroją miseczkę z czterech części, gdzie znajduje się też dodatkowy pionowy szew od strony pachy.

Istnieją także pozostałe sposoby na najbardziej trafnie dobraną bieliznę, ale uwaga, każda z kobiet ma swoje subiektywne odczucia, każda też ma inny biust, więc dobierajmy bieliznę nie patrząc na piękne modelki w katalogach, a weryfikując ją na sobie. Tylko wtedy możemy być pewni, iż wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego, na czasie, seksownego, ale co najważniejsze wygodnego. To gwarancja, że będziemy zadowolone z bielizny. Nie będą istniały dylematy, co ubrać, co mniej męczy, ponieważ każdy zestaw będzie odpowiedni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*