Dopasuj samochód do siebie!

Dzisiaj można przebierać nie tylko w tysiącach modeli samochodów, każdy z innym przeznaczeniem, ale również przebierać wśród wielu odcieni lakieru. Wprawdzie przebierać możemy głównie wśród lakierów oferowanych odgórnie przez wytwórców samochodów, lecz ostatnimi czasy pojawiły się nowsze opcje personalizacji wyglądu pojazdu.

oklejony reklamą samochód

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Współcześnie osiągalna technologia rozszerza bowiem możliwości dokonywania wyboru i dopasowania wizerunku samochodu do swych potrzeb w jeszcze większym zakresie. I nie chodzi tu o technologię tradycyjnego lakierowania, która oferuje głównie błyszczące odcienie. Dzięki specjalistycznym produktom winylowym stworzonym z PCV otrzymaliśmy teraz jeszcze szersze spektrum kolorystyczne – można bez ograniczeń decydować o tym, czy pojazd ma być w modnym wykończeniu matowym czy może ubóstwiamy kolory perłowe czy ze sportowym charakterem – sprawdź oferta oklejania aut reklamami z Wrocławia. A wszystko to w odwracalnej formie, która nie tylko nie unicestwia oryginalnego lakieru tylko wręcz na odwrót – ochrania go przez czas ekspozycji folii na pojeździe. Albowiem to właśnie specjalistyczne folie do zmiany odcienia pojazdu są najnowszym osiągnięciem na rynku motoryzacyjnym. Dają nam bezgraniczne niemal opcje dotyczące designu auta. Od teraz możemy nadążać za bieżącymi kierunkami i nie jedynie jeździć atrakcyjnym samochodem lecz dodatkowo – w modnym odcieniu.

A co jest modne? Czy wiesz, iż kupno użytkowanego białego auta nie jest takie bezproblemowe jak się wydaje? Czterokołowce takie są nadzwyczaj pożądane, a ponieważ chętnych jest bardzo wielu to ceny owych modeli są silnie zawyżone. Zatem czemu nie zdecydować się na nabycie samochodu w innym odcieniu i przelakierować na kolor biały? Cóż, polakierowanie całego samochodu jest fizycznie realne jednakże w związku z tym, iż operacja takowa jest nieodwracalna oraz rodzi podejrzenia o wypadkową przeszłość auta – auto wynajem długoterminowy aut dostawczych zdecydowanie traci na rzeczywistej wartości. Wykorzystując folię można równocześnie dopasować kolor dowolnego auta i równocześnie chronić oryginalny lakier. W dodatku przy zbyciu takiego pojazdu oferujesz dodatkową korzyść – pojazd ma praktycznie dwa odcienie do wyboru (odcień folii a także kolor lakieru), co powiększa szanse na szybsze znalezienie nabywcy.

A co jeżeli nie lubisz białych wozów, a preferujesz w wyższym stopniu agresywny design pojazdu podkreślający moc drzemiącą pod maską ? W takowym wypadku sugerujemy folię w odcieniu czarny mat, jaka w pełni odmienia charakter auta. Samochód w owym odcieniu wygląda w wyższym stopniu zadziornie. Wiele wozów z najwyższej klasy wygląda w owym odcieniu po prostu genialnie – osiągają czysty wygląd, a matowe wykończenie znakomicie podkreśla ich dynamiczne linie nadwozia.

Oklejanie aut to całościowe oklejanie aut foliami w celu całkowitej przemiany zabarwienia samochodu. Jeśli jednakże odcień twego lakieru jest właśnie tym, o którym od zawsze marzyłeś, a pragnąłbyś delikatnie coś jednak zmienić w wyglądzie swego samochodu to również można to zrobić. Przemianie ulec może odcień dachu, lusterka bądź tylnego spoilera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*