W jaki sposób w dobie prostego dostępu do technologii stworzyć oryginalny film reklamowy?

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty agencji reklamowej zajmującej się kręceniem tego typu spotów z wykorzystaniem dronów. Filmowanie z lotu ptaka niesie za sobą możliwość ukazania Państwa obiektu z doskonałej perspektywy. Z omawianego rozwiązania korzystają w głównej mierze hotele, ośrodki wypoczynkowe, dwory, jak również obiekty szkoleniowo-konferencyjne.

z góry

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych czasach filmowanie z lotu ptaka nie jest niczym zaskakującym. Obecnie mamy wiele firm, które mają fachowy sprzęt, którym potrafią się posługiwać. Możemy je wynająć i poprosić o filmowanie z lotu ptaka czy to jakiegoś wydarzenia, czy jakiegoś budynku. Na pewno wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś filmik w Internecie pozycjonowanie stron właśnie nakręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy widzieli coś takiego obejrzeć są pod zachwyceni.

Zdjęcia z powietrza pozwalają na przedstawienie terenu wokół – co może stanowić doskonałe tło dla prezentacji- . Wzbudza ono także ciekawość odbiorcy, ze względu na perspektywę zazwyczaj dla ludzi nieosiągalną.

Od dawna już kręci się filmy ze skoków spadochronowych czy lotów paralotnią, ale kręcenie filmów z powietrza przez profesjonalne urządzenia z zainstalowaną kamerą to totalnie inna jakość obrazu. Nie zawsze zwracamy uwagę w filmach w kinie, że któreś ujęcie musiało zostać robione z wysokości. Nie myślimy o częściach składowych filmu, ale to one dają możliwość na to, żeby efekt końcowy poruszał lub szokował. Warto, więc myśleć o ludziach, którzy robią coś takiego. Bo bez ich zawodowstwa nie byłoby tak wspaniałych filmów tworzonych z lotu ptaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*