Mural, przeciwko artystyczne ryswoanie ścianek – czyli, co łączy jedno z drugim

Co to bywa mural? Jaki jest cel jego pojawiania się? A artystyczne rysowanie ścianek? Czym dokładnie odróżnia się od murala? Czy w ogóle jest jakiegoś typu różnica pomiędzy nimi? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez problemu wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!

tatuaże

Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka malarstwa od lat wzbudza zachwyt oraz podziw, zwłaszcza wśród osobników, które pasjonują się zarazem historią, jak i przyszłością. Jednym spośród rodzajów malarstwa, które pozostały do dzisiejszego dnia bywa Mural, a więc – mówiąc w skrócie – dzieło dekoracyjnego malarstwa ściennego (w temacie murali). Celem murali jest pokazanie impresji odbiorcy, czy też zareklamowanie jakiegoś typu produktu, nie rozmawiając o promocji dla przykładu jakiejś konkretnej akcji charytatywnej. Definicją murali jest najzwyczajniej wielkoformatowa grafika, którą malujemy na ściankach budynku. I w tym lokalizacji przechodzimy do czegoś, co przezywają „Artystycznym malowaniem ścianek”…
Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
malowidło - pieniądze

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Artystyczne malowanie ścian jest Dokładnie tym samym co mural, jedynie jest to mocniej „nowoczesne” określenie na te konkretne działania (Ideamo – oferta artystycznego malowania ścian). Rysowanie ścian odbywa się w całej Polsce i nie należy mylić ich z rysowanymi nielegalnie graffiti! Murale bywają całkowicie legalne, wytwarzane przez drużynę fachowców – albo jednego fachowca – którzy najczęściej działają z woli miasteczka, rysując na ściankach budynków czy też często chodnikach.

Nie bywa to jednak ograniczone wyłącznie do działań dla miasta – sami też możemy wynająć takie osoby, które to upiększą nasz własny dom (mieszkanie w gdańsku kupię) lub lokal, z tego powodu nie obijaj się oraz zacznij rozglądać za fachowcem, który to tobie dopomoże przyciągnąć klientelę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*