Czym charakteryzuje się biznes elektroniczny?

Najnowsze czasy opływają w nazwy posiadające przedrostek „e”. Jest to naturalnie skrót od angielskiego słowa „electronic”, czyli informatyczny, wszakże gdy wymieniamy kolejno parę słów rozpoczynających się w ten wariant, ktoś nieopatrznie zdołałby źle uznać, iż pragniemy pójść do łazienki powiadamiając o niniejszym wszystkich niczym niewielkie dziecko.

odwzorowanie - praca

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
E-procurement

Źródło: http://www.flickr.com
A przecież świadczenia albo branże, jakich nazwy zaczynają się od prefiksu „e” proste w swej konstrukcji z pewnością nie są.

Jeżeli omawiany w tym miejscu wpis okazał się dla Ciebie interesujący, kliknij tutaj, ponieważ na pewno warto zobaczyć ponadto też inny podobny tekst!

Przykładowo określenie E-procurement oznacza wszystko, co wiąże się z działaniem komputerowego handlu (Logintrade – oferta E-procurement). Od mechanizacji mechanizmów zakupowych, w tym zastosowania e-faktury czy e-podpisu, poprzez weryfikację elektronicznych procesów zakupowych, do pewnego wariantu standaryzacji oferowanych poprzez różne spółki produktów. E-procurement mógłby w widocznym szczeblu nie tylko udogodnić dokonywanie transakcji, ale także znacznie je zintensyfikować. A gdzie w Internecie moglibyśmy zobaczyć E-procurement w działaniu?

zegarek

Autor: Morgan
Źródło: Morgan
Niezłym dowodem są aukcje elektroniczne, gdzie posiadamy możliwość niejako negocjowania opłaty końcowej oferowanego towaru. Również elektroniczny obrót akt lub pieniędzy pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz wysiłku zainteresowanych obrotem internetowym osób (czytaj o aukcjach online). Takowe aukcje elektroniczne stanowią bardzo komfortowe oraz proste w użytkowaniu narzędzie również dla sprzedawców jak i dla kupujących.

Poza tym jeśli przykładowo będziemy wymagać danych o przykładowo różnych ofertach sprzedającej dany asortyment spółki, to na serwisach internetowych oferujących aukcje elektroniczne będzie to wyjątkowo wygodne i proste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*